Floor lamp Soler, black, H150x30cm, E27 60W(MAX)
ID: 2000001098691
€119.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Marble |
| Material: | Plastic |
| Height: | 150 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 8.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Electric recliner Olleo, light gray, H85-102x85x95-155cm, seat height 52cm
102 cm 155 cm 85 cm
€399.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский