Glass/metal decanter, silver/clear, 32x11x11cm 1000ml
ID: 5207252178951
Discount 40 %
€17.94
€29.90
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Silver |
| Height: | 32 cm |
| Width: | 11 cm |
| Length: | 11 cm |
| Volume: | 1000 ml |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский