Bowl Grinning, white, 500ml, D15cm, H9,5cm
ID: 4250255858024
€27.95
Product details
Product details
| Material: | Porcelain |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 9.5 cm |
| Width: | 15 cm |
| Length: | 15 cm |
| Volume: | 500 ml |
| Weight: | 0.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO fiftyeight products |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский