Bowl Tasty, white, 500ml, D15cm, H11,5cm
ID: 4250255858833
€27.95
Product details
Product details
| Material: | Porcelain |
|---|---|
| Color: | White |
| Height: | 11.5 cm |
| Width: | 15 cm |
| Length: | 15 cm |
| Volume: | 500 ml |
| Weight: | 0.62 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO fiftyeight products |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский