Storage ottoman Vails M, H38xD33cm
ID: 2000001123942
€55.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Metal |
| Color: | Brown |
| Height: | 38 cm |
| Width: | 33 cm |
| Length: | 33 cm |
| Weight: | 3.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский