Shelf Seaford, top oak MDF/black frame, H91x75x20cm
ID: 5705994983944
€99.00
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Natural |
| Height: | 91 cm |
| Width: | 20 cm |
| Length: | 75 cm |
| Weight: | 9.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский