Wall shelf Aford, black/natural, H77x77x20cm
ID: 5713941154774
€120.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Color: | Black |
| Height: | 77 cm |
| Width: | 20 cm |
| Length: | 77 cm |
| Weight: | 7.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский