Shelf Harvik, white/oak colorr, MDF/steel, H148x60x32cm
ID: 5905248102699
€59.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Color: | White |
| Height: | 148 cm |
| Width: | 32 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 9.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский