Table lamp Cat with LED, 38x11x9cm
ID: 3664944439202
€22.90
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | White |
| Height: | 38 cm |
| Width: | 9 cm |
| Length: | 11 cm |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Darlington, taupe, velvet, H106x70x64cm, seat height 48-54cm
106 cm 64 cm 70 cm
€149.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский