Table lamp Maidstone, H41cm, D18cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001106112
Bulbs are not included.
Discount 30 %
€20.93
€29.90
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Paper |
| Color: | Black |
| Height: | 41 cm |
| Width: | 18 cm |
| Length: | 18 cm |
| Weight: | 0.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Electric recliner Olleo, light gray, H85-102x85x95-155cm, seat height 52cm
102 cm 155 cm 85 cm
€399.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский