Wall lamp Sainteny, transparent/brass color, H52x10cm, LED 7W, 3000K/4000K/6000K, 385lm
ID: 2000001209950
€32.23
Product details
Product details
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Transparent |
| Color: | Brass |
| Height: | 52 cm |
| Length: | 10 cm |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский