Wall lamp Smilde, transparent/gold color, H20x35cm, LED 24W, 3000K/4000K/6000K, 1320lm
ID: 2000001209790
€61.98
Product details
Product details
| Material: | Acrylic |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Transparent |
| Color: | Gold |
| Height: | 20 cm |
| Length: | 35 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский