Wall lamp Snarteno, transparent/gold color, H20x24cm, LED 30W, 3000K/4000K/6000K, 1890lm
ID: 2000001209820
€65.29
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Acrylic |
| Color: | Gold |
| Color: | Transparent |
| Height: | 20 cm |
| Length: | 24 cm |
| Weight: | 3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский