Baltvīna glāze Vista, H21xD8cm, 400ml
ID: 8581781848262
€ 3,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 21 cm |
| Platums: | 8 cm |
| Garums: | 8 cm |
| Tilpums: | 400 ml |
| Svars: | 0.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda