Sarkanvīna glāze Vista, 520ml, H23cm, D8.8cm
ID: 8581781848248
€ 4,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 23 cm |
| Platums: | 8.8 cm |
| Garums: | 8.8 cm |
| Tilpums: | 520 ml |
| Svars: | 0.22 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda