Ūdens krūka TEARDROP 1900ml, H-24.5cm, D-10.5cm
ID: 2000000351254
Atlaide 30 %
€ 17,43
€ 24,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 24.5 cm |
| Platums: | 10.5 cm |
| Tilpums: | 1900 ml |
| Svars: | 1.9 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda