Stikla karafe ar aizvērējsistēmu, 1L, H29.5x7.8x10cm
ID: 8414606899210
€ 22,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 29 cm |
| Platums: | 7.8 cm |
| Garums: | 10 cm |
| Tilpums: | 1000 ml |
| Svars: | 0.9 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda