Kristāla Vīna glāze Glacier, 250ml, H20.5cm, D9.3cm
ID: 8591581019182
€ 12,95
Preces informācija
Preces informācija
Efektīga vīna glāze, kura rotāta ar iespaidīgiem, telpiskiem stikla elementiem. Glāze jebkuram galda klājumam piešķirs stilu.
| Materiāls: | Kristāls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 20.5 cm |
| Platums: | 9.3 cm |
| Garums: | 9.3 cm |
| Tilpums: | 250 ml |
| Svars: | 0.54 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO BOHEMIA JIHLAVA |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda