Kristāla Karafe Glacier, 900ml ,H29x10.5x8cm
ID: 8591581009152
€ 79,00
Preces informācija
Preces informācija
Elegants kristāla mirdzums un dzidrs caurspīdīgums, ko papildina skarbās karafes formas - gludas un asas kā ledū izskaldītas. Greznā kristāla karafe būs lielisks papildinājums bārā izteiksmīgam akcentam!
| Materiāls: | Kristāls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 29 cm |
| Platums: | 8 cm |
| Garums: | 10.5 cm |
| Tilpums: | 900 ml |
| Svars: | 2.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO BOHEMIA JIHLAVA |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda