Prosecco glāze, 230 ml, H21.5cm, D7cm
ID: 8581782114366
€ 3,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 21.5 cm |
| Platums: | 7 cm |
| Garums: | 7 cm |
| Tilpums: | 230 ml |
| Svars: | 0.42 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda