Grīdas spogulis Ini, H163x48cm
ID: 2000001120231
Spoguļvirsma: 39x154cm
€ 89,00
Preces informācija
Spoguļvirsma: 39x154cm
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 163 cm |
| Garums: | 48 cm |
| Svars: | 10 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda