Grīdas spogulis Insch ar sudraba rāmi, H150x45cm
ID: 2000000969763
Atlaide 20 %
€ 63,20
€ 79,00
Preces informācija
Preces informācija
Insch grīdas spogulis ir elegants un praktisks risinājums jūsu interjeram. Tā vienkāršais un stilīgais dizains lieliski iederēsies jebkurā telpā, piešķirot tai plašumu un mājīgumu. Novietojiet šo spoguli guļamistabā, viesistabā vai priekšnamā, lai radītu vizuāli plašāku telpu un uzlabotu telpas apgaismojumu.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Sudraba |
| Augstums: | 150 cm |
| Garums: | 45 cm |
| Svars: | 10 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Kafijas galdiņu komplekts Jarny, 2 gab., balts, metāla, D60cm H42cm, D40cm H55cm
42 cm 60 cm 60 cm
€ 135,20
€ 169,00
- -20 %
Kosmētikas galdiņš ar spoguli Holwud, balts, MDF/LED gaismas, H140x94x43cm
140 cm 94 cm 43 cm
€ 164,00
€ 205,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda