Alus glāze 600ml, H16x D10cm
ID: 8581782089008
Atlaide 30 %
€ 3,43
€ 4,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 16 cm |
| Platums: | 10 cm |
| Garums: | 10 cm |
| Tilpums: | 600 ml |
| Svars: | 0.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda