Sienas spogulis Intarigo, H189x99cm
ID: 2000000984735
Atlaide 20 %
€ 103,20
€ 129,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Stikls |
| Augstums: | 189 cm |
| Garums: | 99 cm |
| Svars: | 21 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Soliņš ar glabāšanas kasti Martimo, pelēkbrūns/zelta krāsā, H43x110x43cm
43 cm 110 cm 45 cm
€ 159,20
€ 199,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda