Tējas kanna, 700ml, 25x13.5x17cm
ID: 2000000952703
€ 10,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Porcelāns |
|---|---|
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 25 cm |
| Platums: | 13.5 cm |
| Garums: | 17 cm |
| Tilpums: | 700 ml |
| Svars: | 1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda