Tējkanna Flower, melna, čuguns/nerūsējošais tērauds, 1L, H19.2x15.4x9cm
ID: 3560238682401
€ 33,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Nerūsējošais tērauds |
|---|---|
| Materiāls: | Čuguns |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 19.2 cm |
| Platums: | 9 cm |
| Garums: | 15.4 cm |
| Tilpums: | 1000 ml |
| Svars: | 1.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda