Pendant lamp Molleta, H30-130cm, D30cm, E27x1 40W(MAX)
ID: 2000001128886
Bulbs are not included.
€39.90
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Bamboo |
| Material: | Plastic |
| Color: | Natural |
| Height: | 130 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 1.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Raidon 4, opal white/matt black, H25x30cm, G9, 4x5W(MAX)
30 cm 25 cm 25 cm
€41.30
€59.00
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский