Pendant lamp Galactico, G9 18x5W(MAX), H95cm D81cm
ID: 2000000948379
Bulbs are not included.
Discount 30 %
€233.10
€333.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Height: | 95 cm |
| Width: | 81 cm |
| Length: | 81 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский