Pendant lamp Labosca, black, E27 60W(MAX), H25-95cm, D25cm
ID: 2000000912080
Bulbs are not included.
€35.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 95 cm |
| Width: | 25 cm |
| Length: | 25 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Rokko 6, blue/chrome color, H45-135cm, D75 cm, E14, 6x40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€124.00
€155.00
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский