Pendant lamp ROMANA 60, silver, E27 4x40W(MAX), H26-90cm, D60cm
ID: 2000000789545
€75.00
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Polyester |
| Color: | Silver |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 8.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Rokko 6, blue/chrome color, H45-135cm, D75 cm, E14, 6x40W(MAX)
14 cm 75 cm 75 cm
€124.00
€155.00
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский