Pendant lamp Leva, H-130cm, D36cm,
ID: 2000000587769
Discount 20 %
€41.60
€52.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | White |
| Height: | 130 cm |
| Width: | 36 cm |
| Weight: | 2.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский