Ceiling lamp Yardiny, E14 9x40W(MAX), D60cm
ID: 2000001038758
Bulbs are not included.
Discount 20 %
€260.00
€325.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Glass |
| Color: | Gold |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 18 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Yardiny 1000, H33-78cm, 100x35cm, E14, 12x40W(MAX)
33-78 cm 100 cm 35 cm
€304.50
€435.00
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский