Wall clock Zadary, D45.7x5.4cm
ID: 2000001130223
Movement Type: slides silently
€17.95
Product details
Movement Type: slides silently
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 45.7 cm |
| Width: | 5.4 cm |
| Length: | 45.7 cm |
| Weight: | 1.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Scented soy candle in glass jar Hip hip hooray, pink, 25 h, H5cm, D7.5cm
5 cm 7.5 cm 7.5 cm
€5.95
€11.90
- -50 %
Scented soy candle in glass jar Hakuna Matata, green/grey, 35h, H9cm, D6cm
9 cm 6 cm 6 cm
€7.25
€14.50
- -50 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский