Table Kumi with tray, D40cm H41cm
ID: 3560238667606
Discount 40 %
€15.90
€26.50
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | 41 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 40 cm |
| Weight: | 2 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Electric recliner/rocking chair Hohenberg, brown, rotatable 210 degrees, H84-106x96x105-170cm
106 cm 96 cm 170 cm
€359.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский