Ūdens glāze Sater, zila, 350ml, H10xD8cm
ID: 2000001134962
€ 2,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Zila |
| Augstums: | 10 cm |
| Platums: | 8 cm |
| Garums: | 8 cm |
| Tilpums: | 350 ml |
| Svars: | 0.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda