Vīna karafe Mendoza, 1500ml, H27cm, D22.5cm
ID: 8581782191411
€ 15,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 27 cm |
| Platums: | 22.5 cm |
| Garums: | 22.5 cm |
| Tilpums: | 1500 ml |
| Svars: | 1.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda