Rotaslietu kaste Tannila, pelēkbrūna, 15x15.5x11cm
ID: 2000001024065
Atlaide 40 %
€ 22,74
€ 37,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliuretāns |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Augstums: | 11 cm |
| Platums: | 15 cm |
| Garums: | 15.5 cm |
| Svars: | 1.1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Atpūtas krēsls Oberwart, brūni pelēks, H83x47x77cm sēdvirsmas augstums 47cm
83 cm 47 cm 77 cm
€ 116,00
€ 145,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda