Rotaslietu kaste Callera, melna/zelta krāsa, 25x15x8cm
ID: 2000001145463
Atlaide 30 %
€ 16,03
€ 22,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Eko āda |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Stikls |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 8 cm |
| Platums: | 15 cm |
| Garums: | 25 cm |
| Svars: | 0.51 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda