Rotaslietu kaste Tiringe, samta, pelēkbrūna, 24.5x12.5x5cm
ID: 2000001024058
Atlaide 20 %
€ 15,92
€ 19,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Poliuretāns |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Augstums: | 5 cm |
| Platums: | 12.5 cm |
| Garums: | 24.5 cm |
| Svars: | 0.7 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda