Rotaslietu turētājs Isra, H29.5x18x10cm
ID: 3560232964459
€ 15,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 29.5 cm |
| Platums: | 10 cm |
| Garums: | 18 cm |
| Svars: | 0.72 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda