Dekoratīva kaste 5 pulksteņiem Calella, 30x11x7.5cm
ID: 2000001145456
€ 19,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Eko āda |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Stikls |
| Augstums: | 7.5 cm |
| Platums: | 11 cm |
| Garums: | 30 cm |
| Svars: | 0.88 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda