Rotaslietu kaste Callera, taupe, 25x13x10cm
ID: 2000001145494
Atlaide 30 %
€ 13,93
€ 19,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Eko āda |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Pelēkbrūna |
| Augstums: | 10 cm |
| Platums: | 13 cm |
| Garums: | 25 cm |
| Svars: | 0.59 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda