Spogulis Karro, koks, H69x65x2.5cm
ID: 2000001073292
Atlaide 60 %
€ 43,60
€ 109,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 69 cm |
| Platums: | 2.5 cm |
| Garums: | 65 cm |
| Svars: | 8 kg |
| Forma: | Cita forma |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda