Krūze Nora, 300ml, balta, porcelāna, H9x11.5x8cm
ID: 3560232762291
€ 3,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Porcelāns |
|---|---|
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 9 cm |
| Platums: | 8 cm |
| Garums: | 11.5 cm |
| Tilpums: | 300 ml |
| Svars: | 0.36 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda