Krūze Wally, sinepju tonis, 400ml, H10.5, D9cm
ID: 2000001022276
Atlaide 60 %
€ 2,78
€ 6,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Keramika |
|---|---|
| Krāsa: | Dzeltena |
| Augstums: | 10.5 cm |
| Platums: | 9 cm |
| Garums: | 9 cm |
| Tilpums: | 400 ml |
| Svars: | 0.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Puķu pods uz statīva Limmen, antīka misiņa tonis, emaljēts, H29cm, D14cm
29 cm 14 cm 14 cm
€ 8,36
€ 20,90
- -60 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda