Pendant lamp Raiders Nickel, H-57-152cm, D-39cm, E27 60W
ID: 2000000895536
Discount 40 %
€66.00
€110.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Color: | Metal |
| Height: | 152 cm |
| Width: | 39 cm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский