Kokteiļglāze Simona, pelēka, H14.5xD8.5cm, 500ml
ID: 2000001013335
Atlaide 60 %
€ 2,20
€ 5,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Pelēka |
| Augstums: | 14.5 cm |
| Platums: | 8.5 cm |
| Garums: | 8.5 cm |
| Tilpums: | 500 ml |
| Svars: | 0.21 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO Home Elegance |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda