Konjaka glāze America 20, H16.5x10.5cm, 650ml,
ID: 8004360093995
€ 8,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 16.5 cm |
| Platums: | 10.5 cm |
| Garums: | 10.5 cm |
| Tilpums: | 650 ml |
| Svars: | 0.32 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda