Sarkanvīna glāze Ballet, 680ml, H27cm, D9.7cm
ID: 8581782324222
€ 4,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 27 cm |
| Platums: | 9.7 cm |
| Garums: | 9.7 cm |
| Tilpums: | 680 ml |
| Svars: | 0.44 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda