Uzglabāšanas kaste Hallena, 30.5x15.5x8cm
ID: 2000001101339
€ 19,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Poliesters |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Poliuretāns |
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 30.5 cm |
| Platums: | 15 cm |
| Garums: | 8 cm |
| Svars: | 0.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda